пʼятницю, 17 липня 2020 р.

Черкаська центральна міська бібліотека для дітей представляє калейдоскоп цікавих повідомлень «Світ цікавих фактів»


Цікаво знати, що 17 липня у США відкрився перший «Діснейленд»
17 липня 1955 року в Анахаймі, на південь від Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія, США) видатний американський мультиплікатор Уолт Дісней провів пишну церемонію відкриття « Діснейленду», грандіозного розважального парку для дітей та їх батьків.
Ідея створити «Діснейленд» виникла, коли Уолт Дісней гуляв з дочками в парку. Поки діти каталися на каруселях, батько терпляче сидів на лавочці і чекав, коли дочки нагуляються. Під час цих прогулянок він і прийшов до висновку, що Америці дуже не вистачає місця, де було б цікаво проводити час і дорослим, і дітям. Тоді Дісней вирішив створити таке місце сам.
На будівництво першого «Діснейленду» пішло 17 мільйонів доларів. Однак незабаром всі вкладення окупилися в десятикратному розмірі. Тільки за перші 25 років парк відвідали більше 200 мільйонів чоловік!
Однак Діснею цього було недостатньо, і в 1963 році він приступив до здійснення ще більш амбіційної ідеї — «проекту Х». Він купив ділянку землі у Флориді, на якому почалося будівництво нового парку.
У жовтні 1971 року відкрився «The Walt Disney World», в 1983 році свій "Діснейленд" з'явився в Токіо, а в 1992 — в Парижі. На їхніх вулицях можна потиснути руку персонажам діснеївських мультиків Міккі-Маусу і Дональду Даку, покататися на паровозику, візку з кінською упряжкою або на канатній дорозі. І взагалі отримати масу позитивних емоцій!

Немає коментарів:

Дописати коментар