середа, 24 червня 2020 р.

Черкаська центральна міська бібліотека для дітей представляє віртуальний огляд дитячих журналів «Преса на всі інтереси»Ви пам’ятаєте, з яким нетерпінням очікували на свіжий номер «Барвінку», «Малятка» чи «Пізнайка»? Сьогодні друковані видання поступились місцем електронним, проте дитячі журнали нікуди не поділись. Досі є дітки, які безмежно радіють, коли у поштовій скриньці поруч з татовою газетою знаходять журнал для себе. На час прочитання усі гаджети відкладаються в сторону, що не може не тішити батьків.
Ми обрали найцікавіші для кожного віку та пропонуємо Вам їх огляд.
" Малятко " Чудовий дитячий журнал, який тішить своїх маленьких читачів оповіданнями, віршами, загадками, саморобками, розмальовками, дитячими пісеньками з нотами. "Малятко" стане вашим найкращим другом.
Розвиваючий пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. Подорожі, пригоди, народознавство, логічні завдання, конкурси з призами в кожному номері журналу, а також можливість водночас вивчати англійську і російську мови. Великі настільні ігри. "Пізнайко від 6"
- "Стежка" Пізнавальний журнал для веселих і допитливих дітей. Головним героєм кожного нового журналу є відомий казковий або мультиплікаційний герой. Поряд із завданнями по розвитку розумових здібностей тут подаються сторінки із вивчення англійської мови, цікаві відомості про рослинний та тваринний світ.
- Яблунька" Розважально- пізнавальний журнал для всіх веселих, розумних, допитливих, кмітливих. Захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження рослин та тварин, казки та легенди, нескладні рецепти смачних страв на "Веселій кухні", школа здоров'я та гарних манер, розфарбовки, саморобки і ще багато цікавого та корисного для дошкільнят та школярів
- "Котя" Кожен номер журналу "Котя" - це маленька енциклопедія на задану тему. В журналі багато казок, ігор, головоломок, кросвордів, конкурсів в таких рубриках :"А чи знаєте ви?","Ерудит", "Весела англійська". А ще "Котя" навчить вас бути добрими і щедрими.
- "Барвінок" "Барвінок" святкує своє 80-річчя. На його сторінках вперше з'явилися багато нині улюблених казкових героїв. Навіть про Незнайку Миколи Носова вперше діти прочитали саме у "Барвінку".
- "Барвінок" І нині тут друкуються найкращі твори для дітей, які плекають любов до батькіщини, повагу до батьків, увагу до здоров'я. На його сторінках розмаїття тематики та жанрів, які допоможуть розвинути фантазію, пам'ять, логічне мислення.
- "Колосок" Всеукраїнський природничий науково- популярний журнал "Колосок" - ваш путівник у світ науки. Рубрики журналу: "Планета земля", "Жива природа", "Наука і техніка", "Про все на світі" допоможуть вам більше дізнатися про цікавіий і різноманітний світ живої природи.
- Дитячий журнал «Джміль» призначений для занять з дитиною вдома, садочку та школі. Девіз – «Дітям: живопис, музика і література». Кожен випуск містить літературні твори, техніки образотворчості, розвивальні ігри, досліди, репродукції картин, сценарії свят та інше.
- Дитячий журнал «Куля» є розважально-пізнавальним виданням. Зміст частково синхронізований зі шкільною програмою, але це не повторення, а доповнення пройденого матеріалу. Рубрики: «Кіноманія», «Веселі задачки», «Кулин довідник», «Шануй рідне», «Ха-ха-ха», «Світ природи», «Зроби сам», «Фотоконкурс» та інші. Фото учасників конкурсу публікується на офіційному сайті дитячого видання. Тут же є розділ з флеш-іграми, багато цікавої інформації для читачів та їх батьків.

Немає коментарів:

Дописати коментар