понеділок, 15 червня 2020 р.

Черкаська центральна міська бібліотека для дітей представляє віртуальний пізнавальний калейдоскоп «Всезнайка" Бібліотекарі підготували віртуально - довідкову розповідь «Міжнародний день блогера»


Щорічно 14 червня інтернет-спільнота відзначає Міжнародний День блогера. Ідея проведення цього свята народилася в 2004 році. Відразу 500 чоловік з більш ніж 40 країн, об'єднавшись, вирішили, що їм потрібен свій день — свого роду символ дружніх відносин між мережевими блогерами усього світу.
Це свято робить людей, які пишуть у своїх блогах на різних мовах , ближче і дає їм можливість підтримувати один одного і всіх користувачів мережі Інтернет. У Росії в цей день ось уже кілька років щорічно проходять «живі» зустрічі блогерів. А 14 червня 2007 року, в третю річницю Дня блогера, кожен користувач всесвітньої мережі, має свій блог, опублікував у ньому коротке повідомлення про солідарність між усіма блогерами.
Поряд з Днем блогера в світі щорічно відзначається і так званий День блогу (оригінальна назва — Blog Day). Він проводиться 31 серпня. У цей день кожен блогер публікує на свій сторінок п'ять посилань на інші щоденники, присвячені різним темам.
Як йдеться на офіційному сайті організаторів цього свята, «блогери обов'язково повинні мати хоча б один день, який можна було б присвятити знайомству зі своїми колегами з різних країн і з різними інтересами».
До речі, ідея святкувати День блогу саме 31 серпня з'явилася після того, як букви в слові «blog» зіставили з написанням цифр. Вийшло 3108, що і означає 31 серпня. У самий перший День блогу, в 2005 році, в пошуковій системі «Гугл» (google.com) з'явилося понад 30 тисяч нових згадок блогів. А c 2004 році в цей день стартував всесвітній конкурс кращих блогів «Best of Blogs», який проводить видання «Німецька хвиля».

Немає коментарів:

Дописати коментар