пʼятниця, 28 жовтня 2022 р.

Черкаська центральна міська бібліотека для дітей до Дня визволення України від фашистських загарбників представляє свічку пам’яті «Ніхто не забутий!, Ніщо не забуте!»

 

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, щодо цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!». Будемо пам’ятати!

Однак у 2022 році  росія  остаточно переступила світову домовленість «Ніколи знову», повторюючи сценарій Другої світової.

24 лютого 2022 року повномасштабним вторгненням російської армії розпочався новий етап російсько-української війни. Це – народна війна за незалежність і суверенітет України, яка триває з 2014 року. Це також війна за цивілізаційний вибір: Україна відстоює свою приналежність до європейської цивілізації і водночас – ті засадничі цінності, права і свободи, що лежать в основі Західного світу. 

Україна  зараз  воює за своє майбутнє, росія — за чуже минуле, саме тому ми переможемо.
Немає коментарів:

Дописати коментар