понеділок, 24 жовтня 2022 р.

#Радіодиктант2022

 

‼Долучаймося до Радіодиктанту національної єдності
‼Радіодиктант національної єдності – 2022 відбудеться 9 листопада об 11:00 за київським часом.
‼У День української писемності та мови до найбільшого україномовного флешмобу традиційно приєднаються мільйони українців по всьому світу.
Авторкою тексту цьогорічного Радіодиктанту національної єдності стане українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України – Ада Роговцева.
‼Цьогорічний Радіодиктант – це перш за все українська акція єднання, де б ми не були.
Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура.
‼Водночас флешмоб укотре вийде за межі суто радіоформату: він наживо транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного Мовлення.
Написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. Також у різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном.
‼Радіодиктант національної єдності був започаткований командою Українського Радіо у 2000 році. З того часу він щорічно проводиться у День української писемності та мови.
Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі – у ньому беруть участь люди різного віку і найрізноманітніших професій, долучаючись до Радіодиктанту на знак поваги до української мови.
🇺🇦Круто долучитися до Радіодиктанту, який є не перевіркою знань, а флешмобом, який об’єднує українців.🇺🇦🇺🇦

Немає коментарів:

Дописати коментар