понеділок, 2 листопада 2020 р.

Акція «Подаруй бібліотеці книгу». Черкаська центральна міська бібліотека для дітей прийняла участь у радіоефірі програми РАДІОДЕНЬ на українському радіо РОСЬ, де обговорювались питання поповнення книжкових фондів, популяризації читання та творів українських авторів. посилання на ефір https://www.mixcloud.com/radioros/29-10-радіодень-акція-для-сільських-бібліотек/ Mixcloud mixcloud.com

 На Черкащині хочуть поповнити й оновити асортимент книг у сільських бібліотеках. У зв’язку з цим усіх небайдужих просять долучитися до збору літератури.
Про це повідомляє Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА.
Ініціативу збору книг проводять до дня працівників культури й майстрів народних мистецтв України. А також для того, щоб популяризувати твори сучасних авторів у сільській місцевості.
Книжка повинна бути написана українською мовою, не пропагувати антиукраїнські настрої, видана за часів Незалежності України та бути в належному стані.
Акція триває до 9 листопада. Пункт збору літератури – Черкаська обласна державна адміністрація, яка розташована за адресою бульвар Шевченка, 185.
За додатковою інформацією звертатися за телефоном – 37-41-61 або на електронну пошту klimchuk.don@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар