середа, 12 квітня 2023 р.

#Арт_терапевтичний_проєкт_для_дітей__Простір_впорядкованих_емоцій

Наша сила в єдності!

Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят — Великдень. Великодній день — святий день. У цей день воскрес Син Божий — Ісус Христос, власним життям заплативши за гріхи роду людського.
Великдень - великий день – означає приход весни, сонечка, всього найкращого, відродження природи.
Світле свято Великодня для кожного з нас знаменне і важливе. Воно віщує нам про міцність віри, надії і любові.
Працівники Черкаська центральна міська бібліотека для дітей разом з своїми читайликами-дітьми ВПО 11 квітня здійснити етно-мандрівку «Хай буде з нами Великодня казка». Захід пройшов у рамках арт-терапевтичного проєкту для дітей ВПО «Простір впорядкованих емоцій» спільно з Благодійними фондами «Небайдужі» (керівник Maya Kulyk) та БО «БФ Соціального захисту, надії і добра» ( керівник Лариса Малкова ).
Мета нашого проєкту є підтримка маленьких українців, які знайшли прихисток у Черкасах.

Ми прагнемо подарувати їм тепло та позитивні емоції.
Під час свята діти дізналися, як українці завжди ретельно готувалися до нього, святкували радісно і піднесено, згадували українські вірування, прикмети і прислів’я, пов’язані з цим святом, Діти прийняли активну участь у танцювальному флешмобі та майстер – класі по розмальовуванню писанки.

У цей святковий день дітей привітали заступник директора по роботі з дітьми ЧМЦБС Світлана Слодзік, учні музичної школи № 3 виступили зі своєю концертною прграмою « Весняні мотиви».
Діти отримали чудові подарунки від благодійних фондів та багато позитивних емоцій.

Немає коментарів:

Дописати коментар