вівторок, 31 січня 2023 р.

Черкаська центральна міська бібліотека для дітей пропонує вашій увазі дитячу серію книг "Пригоди Філіпека ", автор - Малгожата Стрековська-Заремба.

 

Пригоди Філіпека складається з 5 книжок з кумедними історіями про веселого пустуна Філіпека та його друзів. Читачі побачать світ очима малого бешкетника — очима «дуже чемної, розважливої та розумної не на свої роки дитини», як він каже про себе. Створила цього дивовижного персонажа польська письменниця Малгожата Стрековська-Заремба.

Беррі, гангстер і купа клопотів. Книжка розповідає про хлопчика Кубу, якому здається, що життя в нього нудне та одноманітне, тимчасом як інші діти мають неймовірні пригоди. Та і друзів у Куби всього нічого - гарний, мов дівчинка, Войтек та потворний кудлатий пес Беррі. Що за несправедливість! Аж ось доля усміхається і Кубі. Адже в околиці з'являється справжній... гангстер, а з ним і купа клопотів.
Канікули з коровою, танком і злодієм. Двоє найкращих друзів, Куба і Войтек, докладають усіх зусиль, аби не провести канікули в селі. Та всі їхні старання марні — і нарешті наші герої переживають багато кумедних, незвичайних і шалених пригод. А крім того, «Канікули з коровою, танком і злодієм» — це історія про дуже важливі речі: про слухняність та пустощі, про страх і сміливість, про щиру дружбу, а також про «оту Аську, яку любити не можна, а все ж любити потрібно».

Немає коментарів:

Дописати коментар