понеділок, 8 травня 2023 р.

5 КНИЖОК, ЯКІ МИТТЄВО ПОКРАЩАТЬ НАСТРІЙ

«Добрі передвісники», Террі Пратчетт, Ніл Ґейман

Подвійна порція іронічного гумору від Террі Пратчетта та Ніла Ґеймана, яким вдалось написати історію про Армагеддон не лише захопливо, але і смішно. Головні герої, добрий янгол-букініст та стильний демон з пекла, змусять задуматись про вічні моральні цінності та переглянути фільм «Омен», за мотивами якого і була написана книжка.
«Кайдашева сім’я», Іван Нечуй-Левицький
Якщо до національного колориту та багатої розмовної мови додати гумор, то вийде неймовірна повість, яка не втратить свою актуальність навіть через 150 років після написання. Комічні та драматичні ситуації в житті Кайдашевої сім’ї стали рецептом проти поганого настрою не для одного покоління українців.
«Щоденник Бріджит Джонс», Гелен Філдінг
Книга, екранізацію якої ви точно бачили, заслуговує на те, щоб її прочитали. Щоденник Бріджит містить багато гумору, самоіронії, пошуку себе і віри в любов. А що ще потрібно для хорошої книги?
«Неперевершений Дживс», Пелем Ґренвіл Вудгауз
Відмінний британський гумор у поєднанні з легким авторським стилем переносить читача у світ Берті Вустера та його слуги Дживса, який легко долає всі життєві проблеми та негаразди. Сміх під час прочитання гарантований.
«Коротка історія тракторів по-українськи», Марина Левицька
Книга британської письменниці українського походження настільки яскрава і дотепна, що не відпускає до останньої сторінки. Історія описує реакцію двох доньок на рішення їхнього батька одружитися з молоденькою іммігранткою з України. До чого тут трактори? Відповідь шукайте на сторінках книги.
Текст: Мар`яна Гумінілович

Немає коментарів:

Дописати коментар