понеділок, 22 травня 2023 р.

22 травня — День Шерлока ХолмсаЩорічно 22 травня святкується День Шерлока Холмса. Дата обрана на честь дня народження автора твору, який став відомим у всьому світі — Артура Конан Дойла. Письменник народився у 1859 році в Единбурзі, а в період з 1887 по 1907 видав історії про найвідомішого детектива. Прототипом Шерлока вважають Джозефа Белла, який був товаришем по службі Артура Конан Дойла.
💫 Загалом Шерлоку Холмсу присвячено 56 розповідей та 4 повісті, в яких розповідається про життя та пригоди детектива та його помічника доктора Ватсона. Ці твори стали класикою детективного жанру, але, що цікаво, автору дуже швидко набрид Шерлок, він не відчував такої прихильності, як читачі. Відомо, що мати Артура була куди більшою прихильницею детектива, ніж сам автор.
🔍В це свято варто подивитись культові серіали та фільми, які зняті по мотивам історій про Шерлока Холмса, а можливо й почитати книги, тим самим віддавши дань поваги автору надзвичайно цікавих творів, які подобаються і дітям, і дорослим!

Немає коментарів:

Дописати коментар