вівторок, 22 червня 2021 р.

Черкаська центральна міська бібліотека для дітей представляє дайджест – знайомство «Еріх Марія Ремарк»

   

Еріх Марія Ремарк — мабуть, найвідоміший і читаний німецький письменник 20 століття — народився 22 червня 1898 року в німецькому місті Оснабрюк в робочій католицькій родині.
У 1916 році Ремарка призвали в армію, і він був направлений на Західний фронт. В одному з боїв влітку 1917 року Еріх Марія Ремарк одержав поранення в ногу, руку і шию і до кінця війни перебував у військовому шпиталі.
У жовтні 1925 року він взяв у дружини колишню танцівницю Ільзу Ютту Замбоні. Саме з подружжя Ремарк писав своїх героїнь у деяких романах, в тому числі Патріцію Хольман у відомому романі «Три товариші». Разом вони прожили 4 роки, після чого їх шлюб розпався.

Однак, для того щоб їй допомогти покинути Німеччину в 1938 році Ремарк ще раз на ній одружився. Офіційно їх шлюб був розірваний тільки в 1957 році, при цьому Еріх Марія до кінця своїх днів виплачував колишній дружині грошову допомогу і після смерті заповідав їй 50 тисяч доларів.

У 1933 році нацисти спалили всі твори Еріха Марії Ремарка , заборонивши читати його книги, посилаючись, нібито, на те, що він має єврейське походження і його справжнє прізвище — Крамер («Ремарк», написане навпаки). Гоніння змусили Еріха емігрувати до США, де він у 1947 році отримав громадянство.

У 1937 році у нього був бурхливий і стрімкий роман зі знаменитою актрисою Марлен Дітріх, проте ці відносини принесли більше мук, чим щастя. Вважається, що прообразом героїні роману «Тріумфальна арка» є саме Марлен Дітріх.

Письменник є автором таких відомих романів як «Життя у позику», «Іскра життя», «На західному фронті без змін», «Час жити і час помирати», «Ніч у Лісабоні».
Еріх Марія Ремарк помер 25 вересня 1970 року в Локарно в Швейцарії.

1 коментар:

  1. Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: +1(425) 477-2744.......

    ВідповістиВидалити