пʼятницю, 25 червня 2021 р.

 З часу заснування козацтва і до сьогоднішнього дня життя українців було , є і буде нерозривно пов’язане з козацтвом. Це та сторінка історії, яка об’єднує український народ. І наше багате на історію козацтво черкаської області завжди буде залишатися форпостом захисту української державності та патріотичного виховання дітей та молоді.

25. 06. 21 року громадський діяч, Наказний отаман Черкаського обласного козацького Товариства Всеукраїнської громадської організації « Українське реєстрове козацтво» (ЧОКТ ВГО УРК ), генерал УРК, волонтер ЗСУ, краєзнавець Олександр Миколайович Гаврилюк завітав до Черкаської центральної міської бібліотеки для дітей, яку очолює Слодзік С.Б. Юним читачам він подарував свої книги «Звитяга козацької Лисянки» та «Козацький літопис ( 2005 – 2021)». Під час спілкування з працівниками бібліотеки було узгоджено спільні заходи, пов’язані з патріотичним вихованням дітей.


1 коментар:

  1. Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: +1(425) 477-2744.......

    ВідповістиВидалити