вівторок, 22 червня 2021 р.

#«Найкраща читаюча сім'я"#

  

Головне у бібліотеці - це її читачі.
Згідно з наукою: завзяті читачі – це найкращі люди для стосунків. Вони будуть розмовляти з вами, а не просто говорити.
Вони розуміють вас, а не просто слухають.
Вони мудрі, а не просто розумні.
Читання дає дітям словниковий запас, якого їм ніколи не отримати у школі.
Читачі більш розумні завдяки своєму великому словниковому запасу, навичкам запам'ятовування і вміння вловлювати закономірності. Їх спроможність до ефективної комунікації розвинені сильніше, ніж у середньостатистичного жителя, який не тримав у руках книги.
У Черкаській центральній міській бібліотеці для дітей є діти, яких ми дуже цінуємо за їхню любов до книги, за те, що вони часто та із задоволенням відвідують бібліотеку.
Знайомтесь, наша найкраща читаюча сім'я Рогових - Інна 5 років, Анна 10 років, Анастасія 14 років, та їх матуся Вікторія Володимирівна.
Бажаємо їм нових цікавих книжкових подорожей, здоров'я, безмежного щастя, яскравих емоцій, творчих успіхів та натхнення !

1 коментар:

  1. Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: +1(425) 477-2744.......

    ВідповістиВидалити