вівторок, 16 лютого 2021 р.

Черкаська центральна міська бібліотека для дітей представляє літературне знайомство «Розмаїття нових книг українських авторів» з книгами Галини Вдовиченко: «36 і 6 котів», «36 і 6 котів-детективів» і «36 і 6 котів-компаньйонів».

 


36 і 6 котів – саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв Галини Вдовиченко – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів-безхатьків прихилила киця-сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть уявити собі не могли, чим обернеться вторгнення у їхнє маленьке помешкання 36 дорослих і 6 маленьких котів.У наступній книзі пригоди 36 і 6 котів продовжуються! І тепер у котів-танцюристів з’явився новий талант – до дряпопису. Їхні картини прикрасили стіни господаревої кав’ярні, але ненадовго... Стався злочин. Хто візьметься розслідувати дивне зникнення? Хто розкриє таємницю вісьмох липових дощечок?
36 і 6 котів-детективів беруться до справи…
У третій книжці розповідається про пригоди котів у старечому будинку. В цій історії вони стали не лише компаньйонами, але й футболістами і театральними акторами.

Немає коментарів:

Дописати коментар