середу, 23 грудня 2020 р.

УВАГА! УВАГА! УВАГА!


5 січня 2021 р. о 10.00 у Черкаській центральній міській бібліотеці для дітей відбудеться творча зустріч з дитячою письменницею, поетесою, казкаркою, мрійницею та другом нашої бібліотеки Анною Григорович та її новою книгою "Три дні з життя Єви".

Народилась Анна у 1973 році у професорській родині. Має вищу технічну та теологічну освіту. Анна Григорович із дитинства марила казками. Постійно щось вигадувала, записувала історії на клаптиках паперу…
Письменниця вигадала цілий світ, який назвала Гріандія. Однак зізнається, що за інтригуючою назвою криються розповіді про відомі нам країни, у тому числі і про Україну, а по-казковому Стріборію.
З 2012 року член Української асоціації письменників художньо – соціальної літератури.
Лауреат літературної премії «Гiлка золотого каштана» (2013 р.). Видані казкові повісті: «Зелений трамвай» та «Чудесна дудочка». «Чарівні пригоди конячки Камелії та зоряних дітей Дмитрика та Насті» – третя книга Ганни Григорович.
У кожному слові Анни Григорович відчуваєш глибину думки, логіку мислення і прозорість життєдайної наснаги. Лексика цілком відповідає чуттєвому, щиросердному авторському світосприйняттю. У творах відчувається природний стан автора – винахідника, автора – читача.
Яскравою гранню літературного таланту виблискує поетична творчість письменниці. Енергетика її живого поетичного слова живиться від духовного джерела, ім’я якому Любов і Доброта.
"Три дні з життя Єви".
Світ Гріандії дуже схожий на наш: такі самісінькі країни й міста, однаковий плин часу... Але це геть інший химерний світ, дивовижний і вигадливий, з прихованими порталами в інші виміри та безліччю надзвичайних істот. Десь там, у невеличкому містечку, живе дівчинка Єва. Її безмежний талант поєднується з безмежною безпорадністю. Дівчинку переслідує хистка імла, що раз у раз міцнішає і підкрадається все ближче. Однієї ночі Єва нарешті насмілюється змінити життя та побороти свою безпорадність…
Книга не тільки розповість про химерні пригоди Єви і її друзів, а й опише надзвичайно цікаву історію відомого київського музею «Шоколадний будинок».
Запрошуємо на зустріч!

Немає коментарів:

Дописати коментар