понеділок, 27 травня 2024 р.

#ЕКСКУРСІЯ_ДО_БІБЛІОТЕКИ

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає опанувати певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.27 травня у Черкаська центральна міська бібліотека для дітей відбулася екскурсія з елементами бібліотечного уроку
«Мандрівка по книжковому місту» для першокласників 1-Г класу Дев'ята Гімназія.
Завідувачка бібліотеки Світлана Слодзік привітала нових читачів у бібліотеці та зазначила, що книга в житті людини має величезне значення


Працівники бібліотеки розповіли про значення книги у житті людини, про правила користування бібліотекою та книгою, познайомили з відділами та книжковими фондами, зробили огляд книжкових виставок, підготували конкурси та веселі ігри.


Діти дізнались, що означає слово «бібліотека», коли з’явилися перша паперова та перша друкована книги, а нові терміни «абонемент», «читальна зала», «стелаж», «формуляр» поповнили словниковий запас юних читайликів.


Під час екскурсії діти познайомилися з волонтерами, які навчили їх плести маскувальні сітки, а ще була фотосесія біля патріотичної фотозони.


Всі діти, що побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки та стати справжніми читачами. Всім діткам сподобалась екскурсія, про що свідчили їх посмішки та радісні оченята.


Немає коментарів:

Дописати коментар