понеділок, 25 жовтня 2021 р.

#Всесвітній_тиждень_медійної_та_інформаційної_грамотності #Global_MIL_Week

Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності відбуватиметься з 24 по 30 жовтня 2021 р. за темою «Media and Information Literacy for the public good ‒ Медійна та інформаційна грамотність для суспільного блага».

Для сучасних дітей існує безліч різноманітних джерел, зокрема традиційні ЗМІ (радіо, телебачення, газети та журнали). Але крім цього інформаційні повідомлення містять також:
• відеороліки;
• соціальні мережі;
• меми;
• відеоігри;
• реклама та багато іншого.

Це все хтось створює, і це все має свою мету. Розуміння цієї мети і є основою медаграмотності.
Сучасна дитяча бібліотека – це інформаційний центр – ми, перш за все, маємо дати інформацію та навчити нею користуватися.
В сучасних умовах працівники бібліотеки збільшили онлайн - активність, пропонуючи своїм віртуальним відвідувачам цікавий та якісний контент.
Бібліотекарі Черкаської центральної міської бібліотеки для дітей застостосовують інноваційні форми роботи, підходять до роботи креативно й нестандартно, сміливо ламають стереотипи, невтомно працюють над саморозвитком.
Рекомендуємо мислити позитивно та отримати тільки користь та позитив.


Одним із значних позитивів є функціонування Інтернет-центру у бібліотеці, що дозволяє представляти бібліотеку в онлайн - форматі, спектр її послуг в Інтернеті.
Представляєм книжкову виставку «Медіаграмотність для всіх», оформлену в Інтернет – центрі нашої бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар