У Центральна публічна бібліотека для дітей імені Михайла Слабошпицького відбулася справжня феєрія книжкових мандрів! Наші юні читачі поринули у світ захопливих історій, подорожуючи сторінками як уже знайомих, так і абсолютно нових творів.
Спеціально до заходу бібліотекарі підготували яскраву книжкову виставку. Найбільшою популярністю серед підлітків користувалися:
Цікавою частиною зустрічі стало обговорення. Ми почули безліч щирих вражень, глибоких думок та цікавих запитань від наших читачів!
Двері нашої бібліотеки завжди відчинені для вас. Чекаємо на нові зустрічі та нові книжкові відкриття! 





Немає коментарів:
Дописати коментар