вівторок, 23 червня 2026 р.

#БібліоЛіто

📚 «Літня книжкова злива» на абонементі 5-9 класів!
У Центральна публічна бібліотека для дітей імені Михайла Слабошпицького відбулася справжня феєрія книжкових мандрів! Наші юні читачі поринули у світ захопливих історій, подорожуючи сторінками як уже знайомих, так і абсолютно нових творів.


Спеціально до заходу бібліотекарі підготували яскраву книжкову виставку. Найбільшою популярністю серед підлітків користувалися:


📖 Твори шкільної програми
🇺🇦 Сучасна українська література
🌍 Світові зарубіжні бестселери


Цікавою частиною зустрічі стало обговорення. Ми почули безліч щирих вражень, глибоких думок та цікавих запитань від наших читачів!


💬 Щиро дякуємо вам, любі друзі, за відвертість, жваві дискусії та любов до книг.
Двері нашої бібліотеки завжди відчинені для вас. Чекаємо на нові зустрічі та нові книжкові відкриття! 👋📖


Немає коментарів:

Дописати коментар