Друзі, у нас чудова новина! На абонементі 5-9 класів відкрилася експозиція, яка нікого не залишить байдужим.
Ця подія стала можливою завдяки ініціативі директора Черкаського міського археологічного музею Михайла Сиволапа! Саме завдяки йому в стінах нашої бібліотеки презентовано виставку «Артефакти традиційної матеріальної культури українців XIX–XX століття» 

Що на вас чекає?
Чому варто завітати?
Наші читачі вже з великим захопленням та зацікавленням розглядають ці рідкісні експонати! Виставка захоплює не лише юне покоління, а й дорослих відвідувачів, адже це живий зв'язок із нашою історією.







Немає коментарів:
Дописати коментар