неділя, 11 травня 2014 р.

День перемоги


За Україну битва точилася понад три роки і залишила глибокий слід в її історії. Бо вже в 1941р. була окупована майже вся територія України з населенням 41,7 млн. (Росія 17% території з населенням 27 млн.). В Україні фашисти створили 230 «фабрик смерті» - концтаборів. 1225 днів йшли на території України кровопролитні бої і 606 ворожих дивізій було ліквідовано (на інших фронтах було розбито 176 ворожих дивізій).
5.05 – 8.05 Центральною міською бібліотекою для дітей було проведено Тиждень-реквієм «Все менше тих, хто йшов в атаку». Протягом тижня головним бібліографом Вишневською Н.В. оформлено книжкову  викладку «Зі сплаву геройства і мертвих й живих писалося ім’я Перемоги».
6.05 в ЗОШ №15 за програмою Виховуємо разом» з учнями 7-Б класу (класний керівник Куксенко Т.М.) під час свічі пам’яті «І пам'ять полум’ям тремтить» увічнено українців, які загинули під час війни. Учні принесли світлини своїх прадідів, які воювали, і розповідали про них.
8.05 в ЗОШ №15 з учнями 7-А класу за програмою «Виховуємо разом» (клачний керівник Сучило М.А.) проведено літературний реквієм «Перемоги тяжкий шлях(чорна піхота)» за книгою українських письменників О.Довженка, О. Гончара, Д. Міщенка, В. Захарченка. 
8.05 з учнями ЗОШ №4 2-А класу за програмою «Виховуємо разом» бібліотекарем Білозор Л.В. проведено день улюбленого журналу «Хто «Яблуньку» читає – той багато знає».
8.05 в читальному залі з учнями 5-тих класів ЗОШ №5 бібліотекарем Білозор Л.В. було проведено Вечір пам’яті та спомину «Нам не забути Ваш подвиг, солдати». Почесним гостем був ветеран війни, полковник у відставці, учасник бойових дій Жуйков Г.Т., який розповів про свою фронтову молодість.Немає коментарів:

Дописати коментар