неділя, 4 травня 2014 р.

Пам'яті Героїв Чорнобиля.26 квітня 1986 р. – трагічний день в історії України. Саме в ніч на 26 квітня, 28 років тому, людство вперше зустрілося з такою грізною силою, як ядерна енергія, що вийшла з-під контролю. Сліпуче сяйво над Чорнобильською атомною висвітлило добро і зло, розум і дурість, щирість і фарисейство, правду і брехню, всі людські пороки та чесноти, що причаїлися в людських душах.
З 21.04.14 в Центральній міській бібліотеці для дітей розпочалася вахта пам’яті «Чорнобиль – біль, що завжди з нами», присвячена 28-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
В читальному залі головним бібліографом Вишневською Н.В. оформлено викладку літератури «Дзвони Чорнобиля».
Протягом тижня бібліотекар читального залу Ткаченко І.І. проводила читачам бібліотеки відео хроноскоп «Страшна правда про Чорнобиль».
23.04.14 бібліотекар абонементу 5-9 класів Луценко П.М. для учнів 5-6 класів провела коментоване читання вголос уривків з книги Є.Гуцала «Діти Чорнобиля».
24.04.14 бібліотекар абонементу 5-9 класів Петій Т.В. в ЗОШ №15 з учнями 10-Б класу в рамках програми «Виховуємо разом» під час години-реквієму вшанували пам’ять героїв Чорнобиля – пожежників, які першими вступили в бій з радіоактивним полум’ям, лікарів, шахтарів, водіїв, вертолітників, міліціонерів – всіх, хто брав участь в ліквідації аварії на ЧАЕС.
25.05.14 в читальному залі бібліотеки провідним бібліотекарем Білозор Л.В. проведено Вечір пам’яті «Реквієм біля саркофагу» , на який були запрошені ліквідатори аварії на ЧАЕС : будівельник Кириченко С.П. та водій поливальної машини Касяненко А.І.. Під час вечора переглянули стрічку «За 5 хвилин до вибуху». Школярі задавали багато питань ліквідаторам аварії та отримали дуже цікаві відповіді.


Немає коментарів:

Дописати коментар