понеділок, 16 грудня 2013 р.

Вечір воєнних спогадів.

14 грудня наше місто відзначало одну з героїчних і водночас трагічних сторінок в історії українського народу – 70 річницю визволення Черкас від німецько-фашистських агресорів в роки Великої вітчизняної війни. Черкаська ЦДБ взяла активну участь у відзначенні цієї події.
Емоційний схвальний відгук у ветеранів Ввв та громади міста отримав вечір воєнних спогадів «Живий голос ветерана», проведений спільно з придніпровським КСН «Припортовий», депутатами міської ради Мельником І.П. та Гудзенко В.В., благодійною організацією «Природна школа здоров’я», учнями ЗОШ №4 7-9 класи, ЗОШ №5 4,8 класи, ЗОШ №34 7-Б клас.
Почесними гостями були ветерани-визволителі, учасники бойових дій – Кулик Л.Б., Дубовський Г.С., Фіцайл Г.Л., Колєсов А.А. Присутні з великим захопленням слухали розповіді ветеранів про ті страшні часи, про наше місто Черкаси у воєнні роки і про тих, хто і як його визволяв.
Під пісню «Журавлі» пролунало вітання від самих молодших школярів. Діти зайшли з портретами загибоих героїв. Працівники бібліотеки Білозор Л.В. та Бонюк О.Б. зачитали листи з фронту, Усенко Тетяна уривок з поеми Єгора Ісаєва «Суд пам’яті». Ветеран Ввв Леонід Кулик порадував присутніх декламуванням поезій «Балада про солдата», «Дарите женщинам цветы». Хореографічне вітання представили учасники міжнародної благодійної організації «Природна школа здоровя», а учениця 7-Б ЗОШ №34 Вероніка Оржеховська виконала уривок з опери «Кармен». У виконанні аматорського хору «Ластівка» прозвучали пісні воєнних років. Кадри кінохроніки «Битва за Дніпро» і ювілейна виставка експонатів «Фронтові реліквії розповідають» з фондів історичного музею ЗОШ №5 вразили всіх присутніх до сліз.
Наприкінці свята присутніх пригостили гарячим чаєм та солодощами, а ветеранам вручили памятні дарунки.

Немає коментарів:

Дописати коментар